Home  /  Style  /  Lekce streetstylu v podání Jacoba Elordiho
Jacob Elordi Style

Lekce streetstylu v podání Jacoba Elordiho

Pětadvacetiletý australský herec Jacob Elordi není pouze vycházející hvězdou Hollywoodu a lamačem (nejen) ženských srdcí, ale vydobyl si také status jednoho z nejlépe oblékaných mužů současnosti.
15.07.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty Images

Od chvíle, kdy se poprvé představil v roli Natea Jacobse v seriálu Euforie, se Jacob Elordi dostal do centra pozornosti a získal si miliony fanoušků po celém světě. A přestože je to právě seriál Euforie – druhý nejsledovanější v historii HBO – který herce zviditelnil, pozornost si zaslouží také jeho módní styl, který ho vynesl na vrchol pomyslné street stylové pyramidy.    

Ačkoliv Elordiho kvůli jeho vzhledu drsňáka často obsazují do „hypermužných“ rolí, herec tvrdí, že není ničím podobný Nateovi z Euforie. Na otázku časopisu W Magazine, zda měl seriál vliv na jeho styl, odpověděl: „Naučilo mě to nosit cokoliv, jenom ne to, co nosí Nate.“ Rozhodně byste jej tedy nepřistihli, jak má na sobě něco ze šatníku nenáviděného i milovaného rozehrávače.

Šátek kolem krku, tenisky Golden Goose nebo taška přes rameno

Elordiho styl sestává z klasických kousků jako jsou džíny, elegantní kalhoty, kožené bundy či oversized trička a jeho poznávacím znamením jsou šátky kolem krku. Dalším originálním způsobem, jak tento talentovaný Australan dokáže vyzdvihnout své outfity, jsou doplňky v podobě stříbrných šperků, náramků, slunečních brýlí nebo kšiltovek. Nemohu nezmínit také jednu z jeho stálic – mini pánská taška přes rameno – ho doprovází na každém kroku. Pokud vás zajímá, co v miniaturní tašce nosí, nejste sami, ale je jasné, že se jedná o trend, který nás bude doprovázet ještě několik nadcházejících sezon.  

Co se týče bot, jeho favoritem je ikonický model tenisek Distressed Superstar od italské značky Golden Goose, která se proslavila svým "obnošeným" designem. Nevyhýbá se však ani komerčnějším značkám jako Nike nebo Vans (což mi připomnělo, že bych z těch mých mohl oprášit letitý prach), jež často kombinuje se sportovními šortkami (což mi zase připomnělo, že jsem si od propuknutí pandemie ještě neobnovil permanentku do posilovny).

Kromě toho, že se herec hojně objevuje na našich obrazovkách a zdobí obálky časopisů, vystupuje také v řadě kampaní – nejnověji se stal tváří hodinek Tag Heuer. „Jsme neuvěřitelně nadšeni, že Jacob Elordi se stal ambasadorem naší značky. Je výraznou hvězdou nové generace a umělcem, který se nebojí riskovat a přijímá role, jež jsou výzvou jak pro něj, tak pro diváky. Je také někým, kdo má silný smysl pro nadčasový styl,“ řekl generální ředitel značky Frédéric Arnault. „Celý život mě přitahovaly věci, které jsou klasické a nadčasové. Navíc jsem vždy obdivoval ikony Hollywoodu, takže nosit hodinky Monaco, které proslavil Steve McQueen, je něco opravdu výjimečného,“ dodal Elordi.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best