Home  /  Style  /  Ležérní, robustní a stylové

Ležérní, robustní a stylové

Breitling uvádí na trh limitovanou edici chronografu Top Time v retro stylu ve spolupráci s Deus Ex Machina
05.01.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Breitling

Pokud se chcete o v novém roce odměnit a hledáte nový doplněk na zápěstí, měli byste si zde pokračovat ve čtení. Společnost Breitling a australská lifestylová značka Deus Ex Machina se již podruhé spojily, aby uvedly na trh další limitovanou edici chronografu Top Time Deus. Chronografy Top Time byly poprvé představeny v roce 1964 s cílem oslovit mladší publikum, které chtělo sportovní a modernější hodinky. Od té doby jsou hodinky Top Time ceněny pro své výrazné a různé varianty ciferníku. Kdo si však chce hodinky Breitling Deus Ex Machina pořídit, neměl by dlouho váhat. Tento vysněný kousek je limitován na 2 000 kusů a je k dispozici již nyní.

Další úspěšná hodinářská spolupráce: Breitling Deus Ex Machina

Již první kolaborace byla pro Breitling a Deus Ex Machina úspěšná. Limitovaná edice Top Time z roku 2021 se vyprodala během velmi krátké doby a je pravděpodobné, že se rychle vyprodá i model z roku 2022. Pochopitelně - s tímhle lookem. Top Time Deus se bude líbit cyklistům, snowboardistům nebo turistům s batohem na zádech, kteří hledají svobodu a chtějí poznávat svět svým vlastním způsobem a tempem.

Breitling Deus Ex Machina: retro hodinky pro moderní typy

Připravte se na četné komplimenty. Protože chronograf s bílým lakovaným ciferníkem a blankytně modrou tachymetrickou stupnicí upoutá pozornost. Stejnou světle modrou barvu mají i subciferníky pro zobrazení vteřin a minut, indexy a ručičky jsou potaženy luminiscenčním materiálem. Výrazné barvy jsou sice nové, ale detaily zůstávají stejné. Dále jsou tu ručičky chronografu ve tvaru blesku, hřibovitá tlačítka a pružný řemínek z telecí kůže v závodním designu, který časem získá použitý vzhled. Milovníci hodinek, kteří se pozorně dívají, si mohou na periferii přečíst motto Deus Ex Machina: "In benzin veritas".

Mechanismus chronografu Top Time

Společnost Breitling vybavila tuto speciální edici strojkem Breitling Calibre 23, jehož základem je ETA 7753. Chronograf má automatický jednosměrný natahovací mechanismus s kuličkovým ložiskem. Rezerva chodu je 48 hodin. Hodinky mají také certifikaci COSC, která zaručuje maximální odchylku v rozmezí -4 až +6 sekund za den.

Cena a dostupnost hodinek Breitling Deus Ex Machina

Každý nový Top Time Deus se dodává s cestovní taškou z voskovaného plátna. Kromě toho společnosti Breitling a Deus poprvé společně vytvořily módní řadu a řadu doplňků. Výrobky jsou však k dispozici pouze v šesti vlajkových prodejnách Breitling (Soul Hannam, New York Madison Avenue, Milán, Londýn New Bond Street, Londýn Regent Street a Sydney). Nové hodinky Top Time Deus jsou limitovány počtem 2 000 kusů a jsou nyní k dostání v internetovém obchodě Breitling, ve jmenovaných buticích Breitling a u vybraných prodejců za cenu kolem 5 500 eur.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best