Home  /  Style  /  Louis Vuitton zahajuje první kampaň s wimbledonským vítězem Carlosem Alcarazem - a je to eso!

Louis Vuitton zahajuje první kampaň s wimbledonským vítězem Carlosem Alcarazem - a je to eso!

V červnu 2023 bylo oznámeno, že novým ambasadorem značky Louis Vuitton se stane tenisová hvězda Carlos Alcaraz, a to měsíc předtím, než získal svůj druhý grandslamový titul ve Wimbledonu.
01.09.2023
Text: Leonard Pack
Foto: Louis Vuitton

Nyní Louis Vuitton zahájil svou první kampaň s 20letým Španělem. Carlos Alcaraz představuje společenské oblečení vytvořené Pharrellem Williamsem pro jaro a léto 2024 a věrné svému slavnému představiteli dává tím skutečné eso.

Takto vypadá první kampaň s tenisovou hvězdou Carlosem Alcarazem

První kampaň s tenisovou hvězdou Carlosem Alcarazem pro značku Louis Vuitton kombinuje eleganci Maisonu s jeho sportovním vlivem. Video kampaně vzdává hold tomuto výroku a Carlos Alcaraz v něm máchá imaginární tenisovou raketou v hale inspirované rokokem. Výjimečné prostředí, vždyť v elegantním sídle kdysi pobýval módní návrhář Karl Lagerfeld. Nyní nejlepší tenista světa představuje nové společenské oblečení značky Louis Vuitton.

Co očekávat od nové kolekce Louis Vuitton

Stejně jako kampaň, i nové společenské oblečení pro sezónu jaro/léto 2024 kombinuje eleganci se sportovním nádechem. Tkaniny jsou volné a splývavé, zároveň zdůrazněné a elegantní. Moderní, ale s klasickou nadstavbou. Ve skutečnosti stylová. Přesně to pravé, když správní chlapi potřebují něco dobrého na slavnostní příležitosti. Nová kolekce společenského oblečení je k dostání v buticích Louis Vuitton od 31. srpna.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best