Home  /  Style  /  Luxusní hodinky novodobých filmových hrdinů

Luxusní hodinky novodobých filmových hrdinů

Od Benedicta Cumberbatche po Ryana Goslinga: luxusní hodinky moderních filmových hrdinů.
18.02.2023
Text: Leonard Pack
Foto: Netflix

Žádný filmový hrdina se neobejde bez parádních hodinek! Nebo si dokážete představit Pierce Brosnana alias Jamese Bonda bez hodinek Omega Seamaster Professional? Timothyho Daltona bez Rolex Submariner? Nebo Rodgera Moora bez chronografu Seiko? Ani my to nedokážeme. Některé hodinky jsou dnes dokonce slavnější než film, ve kterém se objevily. Nebo se staly slavnými. Elegantní doplněk na zápěstí není jen reliktem zlaté filmové historie. Jistě, všichni známe slavné kultovní hodinky. Ale i moderní filmoví hrdinové mají rádi na ruce stylové hodinky (a je to tak správně). Nyní vám prozradíme, které hodinky to jsou.

Těchto 5 luxusních hodinek nosí hrdinové moderních filmů

Od Brada Pitta po Ryana Goslinga - tyto hollywoodské hvězdy dominují nejen filmovým žebříčkům, ale také našemu seznamu nejkrásnějších filmových hodinek posledních let. Tyto hodinky jsou ozdobou moderních filmových hrdinů:

1. Breitling AVI ref. 765 1953 Re-Edition

Ve filmu Bullet Train hraje Brad Pitt profesionálního zabijáka, který má z vysoko rychlostního vlaku ukrást kufřík plný peněz. Přitom nosí reedici ikonických vintage hodinek: Breitling AVI ref. 765 1953 Re-Edition. Nová edice, která je luxusnější verzí původního designu z roku 1953, je opatřena ručně nanášenou vrstvou, která odpovídá barvě původního noctilucentního materiálu a dodává hodinkám AVI ref. 765 1953 Re-Edition zvláštní vintage kouzlo. Pro akční film si Pitt vybral platinový model s modrým ciferníkem. Vypadá to skvěle. Ale to platí i pro všechno kolem Brada Pitta.

2. Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Perpetual Calendar

Spiderman ve svém obleku nenosí na zápěstí hodinky, ale Doctor Strange ano. A vypadá to zatraceně ležérně. Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Perpetual Calendar hrají ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness speciální roli. Jsou pojítkem mezi starým a novým životem chirurga doktora Stephena Strange. Hodinky nesou nápis "Čas ukáže, jak moc tě miluji - Christine" a provázejí ho před nehodou i po ní a s ní spojeným přechodem do multiverza. Luxusní JLC s padnoucím oblekem a plášťem? Perfect match!

3. Hamilton Ventura Auto

Patří k Men in Black stejně jako černé obleky a sluneční brýle: Hamilton Ventura. Od svého uvedení na trh v roce 1957 patří mezi nejznámější kultovní hodinky. Od roku 1997 je Ventura nedílnou součástí agentovy výbavy. Chris Hemsworth alias Agent H nosí ve filmu Muži v černém: International automatickou verzi chronografu se skeletonizovaným ciferníkem - a nám se líbí. A samozřejmě i Chris Hemsworth.

4. Swatch 2Q

Hodinky Swatch v Jamesi Bondovi? Novinka. Daniel Craig jako agent 007 nosí vždy hodinky Omega Seamaster. Nebojte se, ve filmu James Bond: Není čas umírat to udělá také. Přesněji Seamaster Diver 300M 007 Edition. Nicméně vynálezce Q, jehož homosexualita je v tomto díle Bonda poprvé naznačena, se rozhodne pro jiné hodinky. Nosí hodinky Swatch 2Q. Jedná se o limitovanou speciální edici z nerezové oceli. Na rozdíl od ostatních filmových hodinek jsou však cenově dostupnější: elegantní hodinky Swatch stojí 200 eur.

5. TAG Heuer Carrera Three Hands

Ryan Gosling je ambasadorem značky TAG Heuer. Není divu, že herec používá hodinky od švýcarského výrobce hodinek i v nákladně natočeném akčním thrilleru The Gray Man. Hodinky TAG Heuer Carrera Three Hands zdobí zápěstí agenta CIA a jsou mu neochvějně po boku. Nová generace tříručičkových hodinek Carrera je reinterpretací ikonických hodinek Carrera z roku 1962 a je k dispozici ve čtyřech edicích s automatickým strojkem. Hollywoodská hvězda nosí 41mm verzi s koženým řemínkem z aligátora. Už bez Ryana Goslinga vypadá stylově - s ním je to dokonalý tým snů.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best