Home  /  Style  /  Movie star! Adrien Brody chystá několik kolekcí pro Bally

Movie star! Adrien Brody chystá několik kolekcí pro Bally

Oscarový herec bude na nové kolekci spolupracovat s Rhuigim Villaseńorem.
20.03.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Bally

Hollywood a Švýcarsko se sbližují. Adrien Brody, herec oceněný Oscarem za film Pianista i kultovní postavou v seriálech, jako je například Boj o moc nebo Peaky Blinders, bude spolupracovat s kreativním studiem značky Bally. Pracovat bude pod vedením Rhuigiho Villaseñora na výrobě série kapslových kolekcí, které budou sahat od konfekce až po doplňky a budou inspirovány jeho životem mimo natáčení. Herec je velkým milovníkem cestování i úspěšným malířem a synem slavné fotografky Sylvie Plachy. 

První výsledky spolupráce mezi značkou a hercem by měly být představeny do konce roku a budou tvořit styčný bod mezi historickým dědictvím značky Bally, která vždy spolupracovala s umělci a hudebníky, a jejím vlastním tvůrčím cítěním.

Adrien Brody, jedna z pravidelných tváří filmů Wese Andersona, je již dlouho považován za módní ikonu, zejména pro své bezchybně střižené obleky. K jeho předchozím vpádům do světa módy patří nezapomenutelné účinkování na přehlídce Prada FW12 a hlavní role ve vánoční reklamě, kterou Wes Anderson natočil pro H&M v roce 2016, tak ve lookbooku Kith & Kin FW21, který se později stal virálním na internetu. Stejně tak jako jeho účast na přehlídce Bally FW23 na milánském týdnu módy.

Brody o spolupráci řekl: „Jako umělec jsem velmi nadšený, že mohu prozkoumat novou formu tvůrčího vyjádření. Je pro mě ctí spolupracovat se společností Bally. Tato výjimečná spolupráce mi dává příležitost nasměrovat svou tvůrčí energii novým způsobem. Moje práce mě přivedla k rozsáhlému cestování a vstupu do různých rolí a na neobvyklá místa. Cestování a objevování jsou pro mě stálým tématem a zdrojem velké inspirace. Proto bude téma cestování hlavním tématem vyprávění, série kapsulových kolekcí, jejichž cílem je zachytit krásu cestování.“

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best