Home  /  Style  /  Nejlepší fashion momenty Lewise Hamiltona
Lewis Hamilton Style Fashion Formula 1

Nejlepší fashion momenty Lewise Hamiltona

Koho můžeme považovat za nejstylovějšího sportovce současnosti? Odpověď musíte hledat v paddocku Formule 1.
21.06.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty Images

Pokaždé, když tento jezdec přichází na soutěžní okruh, má na sobě outfit, z kterého je patrné, že rád riskuje jak na trati, tak i mimo ni. Ano, hádáte správně. Jde o Lewise Hamiltona, který vedle nespočtu rekordů, jež překonává pokaždé, když opustí startovní rošt, udává také trendy v oblékání, a to v neuvěřitelně rychlém tempu. Originální kombinace vzorů a barev, oversized siluety, vrstvení,  designerské kousky z posledních kolekcí, které se ještě ani nedostaly do produkce či nápaditý tailoring zvládá nosit se stejným přehledem jako jízdu při rychlosti 340 km/h.

Lewis Hamilton Style Formula 1

S pomocí stylisty Lawe Roache dotáhnul Hamilton svůj styl k naprosté dokonalosti a stal se také jedním z nejlépe oblékaných hostů na módních přehlídkách:  v roce 2021 se objevil v první řadě na přehlídce Balenciaga v Paříži, kde zazářil v oversized černém bomberu a kalhotech, které doplnil masivními crocsy s ocelovou špičkou. V květnu loňského roku se předvedl opět, tentokrát na  přehlídce módního domu Valentino, kdy zvolil černý nylonový kabát a hedvábný pyžamový set.

V roce 2018 tento britský jezdec představil také spolupráci s Tommy Hilfiger, která trvá dodnes a každou sezonu slaví rekordní prodeje. Od uvedení více než šesti kolekcí s touto legendární americkou značkou můžeme říci, že si v módním světě vede opravdu úspěšně, i když se nejedná o žádné překvapení - vše čeho se Hamilton dotkne, se promění v zaručený úspěch.

Inspirujte se společně s Esquire výběrem nejlepších outfitů Lewise Hamiltona mimo závodní dráhu, díky kterým by si dle našeho názoru zasloužil titul mistra světa v oblékání.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best