Home  /  Style  /  Nenápadný luxus Loro Piana pro Mytheresa

Nenápadný luxus Loro Piana pro Mytheresa

Nadčasovost, univerzálnost a luxus: tři přívlastky, které dokonale vystihují novou kolekci Loro Piana a Mytheresa.
20.01.2023
Text: Philipp Köpp
Foto: Connor Langford

Loro Piana - to je vysoce kvalitní luxusní móda z těch nejlepších materiálů. Mytheresa - to je internetový obchod s luxusní módou. Nyní obě spojily své síly a uvedly na trh exkluzivní kapslovou kolekci, která muže vybaví těmi nejdůležitějšími a nejfajnovějšími základními kousky. K dostání jsou od 19. ledna na Mytheresa.com.

Kolekce Loro Piana a Mytheresa je někde na pomezí čisté elegance a sportovní ležérnosti.

Loro Piana x Mytheresa: všechny informace o kolekci

Pokud vás to už zaujalo, měli byste jít rovnou na Mytheresa.com (až dočtete tento článek) a prohlédnout si kolekci. K dispozici je celkem 14 kousků z kolekce Loro Piana x Myhteresa určených především pro nadcházející jaro a začátek léta. Jsou mezi nimi klasická harringtonská saka, blejzry, kašmírové svetry a polo svetry. Jedním z vrcholů kolekce je určitě kabát rovného střihu v velbloudí barvě, který vždycky nějak funguje. K dispozici jsou také vysoce kvalitní tenisky 360 LP Flexy Walk, které lze díky zkušenostem Loro Piana nosit i k běžnému obleku.

Loro Piana a Mytheresa představují ty nejlepší basic produkty

Cílem této spolupráce tedy není přinést na trh módní kousky s krátkou životností, ale takové, do kterých investujete hned a které budete pravděpodobně nosit věčně. Klidné odstíny, klasické střihy a vysoce kvalitní materiály jsou základními kameny, které zaručují (při správné péči), že se z těchto kousků budete těšit i příští jaro. Loro Piana tak rozhodně zůstala věrná své DNA.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best