Home  /  Style  /  Neschovávejte se před zimou

Neschovávejte se před zimou

Ať už trávíte zimní měsíce v sychravých ulicích Prahy, nebo na sjezdovkách v Krkonoších, nová kolekce Levi's Outerwear vás před nepřízní počasí spolehlivě ochrání.
30.11.2022
komerční článek
Foto: Levi's

S každoročním příchodem zimy vyvstává zásadní otázka: Čím obohatit svůj šatník, aby člověk vypadal cool, ale zároveň nezmrznul a přečkal zimu v té nejlepší formě? Na zimní bundu klademe v redakci Esquiru velké nároky. Vybrat kousky, co obstojí v sychravých ulicích Prahy, na dlouhých cestách během focení v Londýně, New Yorku, nebo Miláně, je pořádná výzva. 

Pořízení teplé, větruodolné a voděodolné zateplené bundy před nadcházejícími chladnějšími měsíci znamená nejen to, že nebudete překvapeni, až přijde první mrazivé ráno, ale také to, že za své peníze získáte nadčasový kousek, tedy alespoň pokud budete smart a investujete do špičkové bundy z kolekce Levi's Outerwear

Ať už se rozhodnete pro delší parku s kapucí, stylovou comfy flísku, klasickou a tolik oblíbenou péřovku, nebo zimní zateplenou variantu legendární džísky Levi's, můžete si být jistí, že vás před pochmurným počasím spolehlivě ochrání. Na co si tedy při výběru dát pozor? Vybírejte bundy s vysokým límcem, případně prostornou kapucí a rukávy, které se dají na konci stáhnout. Jednotlivé kousky na sebe můžete bez problému vrstvit - pod delší kabát zvolte vestu, případně měkkou flísovou mikinu. Maximální pohodlí a spokojenost zaručena.

Řada, inspirovaná kouzlem severního pólu a polární září, nabízí jak výraznější trendy modely, tak i klasičtější varianty s retro nádechem, co jsou skvělou investicí i na několik dalších sezon. Jejich společným jmenovatelem je nakonec vždy ta nejlepší kvalita použitých materiálů. Proč chtít míň, když můžete ze svého šatníku dostat víc? Spolehlivá bunda z kolekce Levi's Outerwear je sázkou na jistotu. V galerii níže jsme pro vás vybrali naše osobní favority. Esquire team approved!EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best