Home  /  Style  /  Ninja se značkou Montblanc zrychluje tep fanouškům manga komiksů

Ninja se značkou Montblanc zrychluje tep fanouškům manga komiksů

Fanoušci japonské kultovní mangy Naruto se mohou těšit na speciální spolupráci. Luxusní značka Montblanc uvádí na trh novou kolekci, která vás zavede do fantastického světa ninjů.
28.10.2022
Text: Leonard Pack
Foto: Montblanc

U příležitosti 20. výročí anime seriálu vzdává Montblanc hold tomuto úspěšnému kulturnímu fenoménu psacími potřebami, doplňky, koženým zbožím a chytrými hodinkami s motivem Naruta.

Montblanc se setkává s mangou

V roce 2002 měl v Japonsku premiéru anime seriál Naruto, natočený podle stejnojmenné mangy. Od té doby vzrušují dobrodružství Naruta Uzumakiho celý svět a mladý nindža se stal ztělesněním bojového ducha a síly vůle. „Naruto je kulturní fenomén, který inspiruje celé generace, protože dynamickým, vzrušujícím a přístupným způsobem poskytuje životní ponaučení, řekl Nicolas Baretzki, generální ředitel společnosti Montblanc. „Jednou z těchto lekcí je hodnota sdílení znalostí - téma, které úzce souvisí s vlastním spisovatelským odkazem a trvalým posláním společnosti Montblanc inspirovat lidi k tomu, aby zanechali ve světě svou stopu smysluplným a účelným způsobem.“

Speciální edice Montblanc x Naruto Meisterstück

Montblanc Meisterstück je legendární designová ikona, která zahalila proces psaní do uměleckého hávu. Po celé generace je tento nástroj vůdčí pomůckou při kreativním vyjadřování. Nová speciální edice Montblanc x Naruto Meisterstück vzdává hold původnímu úspěšnému příběhu s barevnými prvky. V nabídce jsou rollery, kuličková pera a plnicí pera se zlatými hroty včetně ušlechtilého zdobení rutheniem. Speciální detail pro všechny fanoušky Naruta: šnekovitý symbol Konohagakure, „vesnice skryté za listy“, ve žlutém zlatě. Psací potřeby doplňuje speciální oranžový inkoust ve skleněné lahvičce a kožený zápisník. Nindža Naruto zanechal svou stopu i zde.

Kožené zboží Montblanc x Naruto

Kromě stylových psacích potřeb doplňuje Montblanc svou spolupráci kolekcí koženého zboží. Nabídka zahrnuje sling bag, náprsní tašku, tote bag a pouzdro s popruhem na zápěstí. Součástí kolekce je také mini reportérská taška, která se při nošení na šířku stává luxusním kouskem. Všechny tašky jsou vyrobeny z černé kůže a jsou na nich ikonické obrázky nindžů. Parádní efekt: oranžový vnitřek se znaky. Kromě dalších drobných kožených výrobků, jako jsou pouzdra na kreditní karty se třemi přihrádkami, peněženky, pouzdra na psací potřeby nebo kožené opasky s přezkou M, vytvořila společnost Montblanc také některé technické doplňky. Patří mezi ně pouzdro na iPhone 13 a pouzdro na AirPods. Vrcholem kolekce jsou však chytré hodinky Montblanc x Naruto Summit 3, jejichž displej nabízí fanouškům Naruta vzrušující animace.

Kolekce Montblanc x Naruto je k dispozici od 11. října 2022.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best