Home  /  Style  /  Nová kapsulová kolekce věnovaná běhu od OUR LEGACY WORK SHOP a Satisfy

Nová kapsulová kolekce věnovaná běhu od OUR LEGACY WORK SHOP a Satisfy

Scandi-punková atmosféra značky přichází do světa sportovního oblečení.
24.08.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Satisfy

V nové spolupráci, která spojuje módu, udržitelnost a sportovní výkony na vysoké úrovni, představily společnosti OUR LEGACY WORK SHOP a Satisfy svůj nejnovější počin: WORK SHOP RUNNING. Na trh exkluzivně uvádí Dover Street Market. Jádrem WORK SHOP RUNNING je oddanost udržitelnosti. Větrovky a šortky kolekce WORK SHOP jsou pečlivě vyrobeny z italského rip-stop nylonu MAJO TECH ošetřeného solí, takže odpuzují vodu. Tato volba materiálu nejenže zaručuje výkon na vysoké úrovni, ale dává látce ve skladech nový život.

Společnost Satisfy, známá svým průkopnickým přístupem ke sportovnímu oblečení, představuje tři nové colorways své japonské strečové tkaniny AuraLite 4-Way. Běžecké dresy, které jsou k dispozici ve verzích s tílkem a krátkým rukávem, ukazují inovace značky z hlediska pohodlí a mobility. Zatímco výrazným prvkem kolekce je limitovaná série triček Repossessed Marathon. Tato vintage maratonská trička byla recyklována a aktualizována reflexními potisky od OUR LEGACY WORK SHOP a povrchovými úpravami od SATISFY. Výsledkem je kombinace nostalgie a současného designu, která věrně reprezentuje tvůrčí schopnost spolupráce.

WORK SHOP RUNNING bude k zakoupení od pátku 25. srpna na ourlegacy.com a satisfyrunning.com. Kromě toho bude kolekce vystavena na vybraných prodejnách Dover Street Market, včetně Londýna, Ginzy, New Yorku a Los Angeles.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best