Home  /  Style  /  Nová spolupráce JJJound a Vans oslavuje zaměstnance v gastru

Nová spolupráce JJJound a Vans oslavuje zaměstnance v gastru

Tři ikonické modely kalifornské značky s nezaměnitelným stylem.
26.07.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Courtesy of brand

JJJJound a Vans se již potřetí spojili, aby představili kolekci tenisek, která kombinuje eleganci tradiční francouzské obuvi s ikonickým stylem Vans dokonale integrovaným do nenápadného vzhledu. Kampaň doprovázející vydání, jejímž kurátorem je losangeleský fotograf Justin Chung, oslavuje každodenní eleganci vybraných členů montrealské restaurační komunity. Touto iniciativou se JJJJound a Vans snaží podpořit větší uznání lidského prvku v cestovním ruchu a pohostinství a podpořit kulturu úcty a uznání vůči všem zúčastněným.

Kolekce zahrnuje tři klasické modely Vans, které JJJound reinterpretoval s minimalistickými prvky. Prvním z nich je model Authentic VLT LX, klasická nízká teniska reinterpretovaná měkčím materiálem složeným z jemné organické bavlny. Minimalizované značení představuje logo JJJJound vyšité na béžové etiketě. Design siluety doplňují kovová očka a tkaničky, zaoblené šněrování a jednobarevná podrážka. Dále přichází model Classic Slip-On VLT LX, který je rovněž složen ze stejné organické bavlny, ale bez vnitřního výztužného materiálu, aby bylo dosaženo nestrukturované siluety. Nakonec je tu model Sk8-Mid VLT LX se semišovými vložkami a " starožitnou" podrážkou, která ladí s ostatními modely.

Kolekce JJJound a Vans je k zakoupení na JJJound.com od 20. července ve 12:00 EST a následně bude celosvětově uvedena na Vans.eu/vault a u vybraných prodejců Vans od 28. července.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best