Home  /  Style  /  Ochrání nás cardigan Pedra Pascala před zombie apokalypsou?

Ochrání nás cardigan Pedra Pascala před zombie apokalypsou?

Miláček internetu, „cool slutty daddy“ a star ze seriálu The Last Of Us si na londýnskou premiéru vzal odvážný look z dílny Acne Studios.
27.02.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Ať už se jedná o brnění v seriálu Mandalorian, nebo o boty, co sotva drží jen za pomoci lepicí pásky v seriálu The Last of Us, Pedro Pascal vypadá dobře v jakémkoli outfitu. Poté, co byl chilský herec jednomyslně zvolen za „cool slutty daddyho“, si postupně získává i srdce všech těch, kteří ho doposud nedocenili. Čím? Jedním outfitem za druhým.

Ošuntělé beztvaré looky z minulosti, vyměnil na londýnské premiéře další série Mandalorian za full look Acne Studios: pletený cardigan přes šedé tílko a k tomu zářivě červené oversized kalhoty.

Druhý den si herec vedl ještě lépe. Když byl hostem vysílání BBC Radio 2, ukázal se tentokrát ve studiu v daleko větším svetru s metalickým finišem, který je z kolekce na jaro/léto 2023 značky 4SDESIGNS. Ten samý oblékla Rize Ahmeda během Met Gala 2022.

Přiznejme si, že Pedro Pascal právem prožívá vrchol své herecké kariéry, kdy se objevuje ve dvou nejuznávanějších televizních seriálech poslední doby, zatímco o něm na TikToku kolují virální videa s jeho rozhovory. Spojení se světem módy je tak posledním střípkem dokonalé skládanky, která z taťky udělá ikonu nové generace. Všechny předpoklady zatím hovoří v jeho prospěch. Necháme se překvapit a těšíme se na další drip.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best