Home  /  Style  /  OOTD: Pouštní dress code rappera Nik Tenda
Nik Tendo

OOTD: Pouštní dress code rappera Nik Tenda

Co si obléct na pouštní dobrodružství? Ať už se vydáte do pustiny na hřbetu velblouda nebo kvůli natáčení hudebního klipu jako Nik Tendo, jeden z nejposlouchanějších českých rapperů, vybavte se oblečením, kterému nebude vadit prach ani písek.
19.07.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: GoldCigo Instagram

Jestliže se v následujících týdnech chystáte zdolávat vrcholky písečných dun na čtyřkolce nebo máte naplánovaný let horkovzdušným balónem za rozbřesku, budete potřebovat pořádnou výbavu. Tílka a krátké šortky nechte doma. Večery v poušti dokážou být pěkně zrádné a chladné, takže tomu musíte přizpůsobit i dresscode.

V případě českého rappera Nik Tenda, který v písečných dunách v Maspalomas natáčel klip k tracku Gin s Hasanem, jsou to stylové doplňky -  nylonová kšiltovka Prada s kuklou na ochranu dýchacích cest, zářivě červené brýle Balenciaga nebo stříbrný chain kolem krku. Pod košili s potiskem Balenciaga navrstvil jednoduché bílé tričko a celý look dotáhnul černými volnými track pants od stejné značky. Pokud jde o obuv, do písku jsou podle něj nejlepší volbou fosforeskující sportovní sneakers. Chybí už jen láhev ginu a „všechno je fajn, všechno alright, všechno je nice“.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best