Home  /  Style  /  Outdoorová móda podle Moncler Grenoble

Outdoorová móda podle Moncler Grenoble

Představujeme kolekci Grenoble, jež o nás bude pečovat v chladnějších letních dnech.
05.07.2023
Text: Alex Mayer
Foto: PR

Kolekce Moncler Grenoble Pre-Fall 2023 vzdoruje ranním mrazům oděvy, které jsou vhodné pro dny před velkými sněhovými přívaly, a vytváří sofistikované siluety s nejmodernějšími textilními technologiemi, díky nimž je celá řada nepostradatelná pro každého, kdo miluje dobrodružství v přírodě i ve městě. Jemné, prodyšné textilie se snoubí s praktickými detaily v linii pro muže i ženy v barvách jablečně zelené, khaki, růžové a kobaltově modré. Kolekce Moncler Grenoble je ideální pro život na horách i ve městě a potvrzuje savoir-faire italské značky v oblasti technického oblečení a módních inovací, přičemž nachází zvláštní styčný bod mezi výkonem a stylem.

Kolekce Grenoble Pre-Fall 2023, která bude k dostání od 1. července ve vybraných buticích Moncler a na oficiálních webových stránkách, se inspiruje barvami regionu, z něhož pochází její název. Pánská řada zahrnuje bundy z fleecu Polartec a recyklovaného materiálu GORE-TEX, obarvené do jasně zelené a hnědé barvy, zatímco bundy Peyrus a Granges, dva charakteristické kousky v DNA značky Moncler, byly pokryty tie-dye potisky, které evokují abstraktní topografické mapy. Jedním z hlavních protagonistů tohoto projektu jsou také tenisky Trailgrip, charakteristický znak značky, pro tuto příležitost v nové khaki barvě.

Pro dámskou řadu se tým Moncler Grenoble rozhodl vrátit k růžové barvě a zkombinoval ji s perleťově šedou. Větrovky a kalhoty, které lze funkčně ohrnout, byly navrstveny na těžší mikiny, vesty a mikrofleece, zatímco bunda Tetras, nejvýraznější oděv v dámské kolekci Moncler Grenoble, nabízí design sestávající z manšestru, pásku v velbloudí barvě a roztomilého korálového lemování. Stejně jako každá kolekce Moncler i nová kolekce Moncler Grenoble Pre-Fall 23 obsahuje široký výběr doplňků, včetně batohů a čepic, prostorných větrovek a kbelíků. Stovky metrů nad mořem, uprostřed zeleně nebo uprostřed šedi městských budov, každý prvek Moncler Grenoble je ideální pro horko posledních letních měsíců i pro závan chladu prvních podzimních dnů.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best