Home  /  Style  /  #RaceLikeABOSS: Pilot F1 Fernando Alonso novým ambasadorem značky BOSS

#RaceLikeABOSS: Pilot F1 Fernando Alonso novým ambasadorem značky BOSS

Podpis smlouvy je pokračováním dlouhodobého partnerství společnosti BOSS s týmem Aston Martin Formule 1.
21.07.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Courtesy of brand

Německá módní značka dnes oznámila, že podepsala smlouvu s týmem Aston Martin Formule 1. Závodník Fernando Alonso se tak stává jejím čestným ambasadorem. K podpisu došlo poté, co společnost Boss v červnu 2022 navázala dlouhodobé partnerství s týmem Aston Martin. 

„Fernando Alonso je ikona,“ říká Nadia Kokni, seniorka společnosti viceprezidentka pro globální marketing společnosti Boss. „Na závodní dráze je rozhodně Boss. Navíc zažívá určitou renesanci - myslím, že si lidé opravdu nedokázali představit, že by někdo, kdo byl tak dlouho na vrcholu, mohl mít pořád tolik energie. Je skvělé, že se můžeme spojit s někým, kdo je Boss ve svém oboru a vlastně žijící legenda.“

„Jsem dlouholetým fanouškem společnosti Boss a jsem nadšený, že mohu převzít tuto novou roli ambasadora v rámci širšího sponzoringu týmu Aston Martin Formule 1,“ prohlásil s nadšením Alonso. „Těším se na úzkou spolupráci se značkou a na to, že budu reprezentovat to, co znamená být skutečný Boss na závodní dráze i mimo ni." 

Zpráva o jeho jmenování ambasadorem značky přichází v návaznosti na jeho neuvěřitelné výkony v letošní závodní sezóně. Oznámení bylo oslaveno na večírku BOSS, který se konal ve čtvrtek 20. července v Budapešti a přesně vystihl ducha #RaceLikeABOSS. BOSS na této významné společenské události v centru města ve spolupráci s Roland Fashion & LA Fashion Management hostil 300 hostů.

Večírek se konal na úžasném místě na břehu Dunaje, kde se sešly přední budapešťské osobnosti, aby oslavily v pravém stylu BOSS a zároveň se pokochaly výhledem na úchvatnou městskou scenérii.

Večer odstartovala uklidňující instrumentální hudba, která se později proměnila v plnohodnotnou party díky mezinárodně uznávané DJ Julii Bossque. Její pulzující beaty udržovaly rytmus večera a udávaly tón nezapomenutelnému zážitku z party.

Seznam hostů tvořily významné budapešťské osobnosti, které vytvořily podmanivou směsici místních a mezinárodních účastníků, což ještě více umocnilo okouzlující atmosféru. Na to, jak to na akci vypadalo se můžete podívat v galerii.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best