Home  /  Style  /  Rock se potkává s designem: Jaeger-LeCoultre našel nového ambasadora značky v Lenny Kravitzovi

Rock se potkává s designem: Jaeger-LeCoultre našel nového ambasadora značky v Lenny Kravitzovi

Lenny Kravitz miluje hodinky už od dětství a nyní je ambasadorem značky Jaeger-LeCoultre.
19.05.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Jaeger-LeCoultre PR

Na první pohled se může zdát, že výjimečný umělec Lenny Kravitz a švýcarský výrobce hodinek Jaeger-Le Coultre nemají mnoho společného. Když se však podíváte blíže, tato spolupráce dává velký smysl. Před několika dny byl zpěvák, skladatel, producent, multiinstrumentalista, herec, designér a fotograf, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších rockových hudebníků naší doby a archetyp moderního muže, představen jako ambasador značky Jaeger-Le Coultre.

Proto si Jaeger-LeCoultre vybral rockovou hvězdu Lennyho Kravitze jako nového ambasadora značky

Lenny Kravitz je fanouškem dokonalých hodinek už od dětství a od útlého věku ho fascinovaly chronografy jeho otce: "To, jak hodinky Jaeger-LeCoultre kombinují tak vysokou úroveň řemeslného zpracování, designu a funkčnosti, mě opravdu oslovuje," vysvětluje Lenny. Jak moc se Kravitzovi hodinky jeho nového partnera líbí, bylo patrné na předávání Oscarů.

Jaeger-LeCoultre: Designová ikona se setkává s módní ikonou

Jedny z nejoblíbenějších hodinek Lennyho Kravitze jsou Reverso, které v roce 2023 na předávání Oscarů zkombinoval s černým hedvábným overalem a několika šperky. Hodinky Reverso jsou designovou ikonou - stejně jako Kravitz, a proto se ideálně hodí k muži, který nosí kombinaci moderního a vintage tak nenuceně, že mu Rada amerických módních návrhářů za jeho styl udělila titul Módní ikona. Někteří lidé se prostě narodili jako rockové hvězdy. I jeho nejodvážnější outfity jsou nadčasové. A tak není divu, že si ho společnost Jaeger-LeCoultre vybrala. "Lenny Kravitz svým uměním, vynalézavostí a schopností překračovat hranice žánrů ztělesňuje hodnoty a styl Jaeger-LeCoultre," říká Catherine Rénier, generální ředitelka společnosti Jaeger-LeCoultre. "Jsme velmi rádi, že může reprezentovat náš Maison."

Na Oscarech měl Kravitz hodinky Jaeger-LeCoultre

Lenny Kravitz a Jager-LeCoultre sdílejí stejné chápání kreativity.

Oběma je společná neustálá zvědavost a touha po objevování ve své práci. Kravitz se neustále hudebně přetváří, kombinuje žánry a projevuje velkou kreativitu. Jeho styl však zůstává nezaměnitelný. Stejným směrem se ubírá i švýcarský hodinářský dům. Maison prokázal neúnavnou kreativitu a do svého katalogu zařadil již více než 1 300 různých kalibrů. Mezi nimi je i Reverso, který se svými elegantními liniemi ve stylu Art Deco a inovativním oboustranným pouzdrem patří k nejikoničtějším designům hodinek 20. století. V květnu bude uvedena nová kampaň hodinářského domu s Lenny Kravitzem a herečkou Anyou Taylor-Joy, která je rovněž ambasadorkou Jaeger-Le Coultre.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best