Home  /  Style  /  Rok 2023 u adidasu začíná s Predators

Rok 2023 u adidasu začíná s Predators

I ve fotbale, stejně jako v módě, existují novinky, na které se čeká celé roky. Obklopen hypem a úniky informací se objekt takového uvedení stává předmětem touhy milionů fanoušků po celém světě. Když je pak dotyčný objekt všeobecně uznáván jako jednička ve svém oboru, vše se změní v horečné očekávání.
10.01.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: adidas

Přesně to se stalo s adidas Predator, možná jedněmi z nejlepších kopaček vůbec, určitě nejoblíbenějším a nejoceňovanějším modelem německé společnosti. Predator byl zbraní nejlepších hráčů planety a zejména toho mediálně nejznámějšího z nich, Davida Beckhama. Ikonický model, který se v novém roce vrací pod názvem Predator Precision Archive v limitované edici a v novém barevném provedení.

Model samozřejmě zůstává stejný jako dosud, stejně jako všechny reedice modelu Predator, nicméně model Precision Archive prošel drobnými úpravami, aby se dal nosit za všech okolností a zaručoval lepší pohodlí. Bota proto přichází v oficiálním barevném schématu "Ftwr White/Core Black/Team Shock Pink" s bílým základem, v němž se nacházejí rozpoznatelné tři pruhy a gumové prvky, zatímco nádech růžové je vyhrazen pro jazyk, který mnoho fotbalistů v průběhu času často seřízlo nebo pomačkalo.

Nové boty jsou již v prodeji.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best