Home  /  Style  /  Společnost Hublot představila limitovanou edici hodinek ve spolupráci s Evropskou ligou UEFA

Společnost Hublot představila limitovanou edici hodinek ve spolupráci s Evropskou ligou UEFA

Hodinky Classic Fusion Chronograph UEFA Europa League Ceramic od společnosti Hublot jsou limitovány na 100 kusů.
12.05.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Hublot PR

Výrobce hodinek Hublot je již více než deset let oficiálním časoměřičem UEFA. Nyní se toto partnerství prohloubilo díky novým hodinkám. Pod poněkud těžkopádným názvem Hublot Classic Fusion Chronograph UEFA Europa League Ceramic jsou nyní k dispozici velmi speciální hodinky, které se budou líbit zejména fotbalovým fanouškům. Musíte si však pospíšit, protože jsou k dispozici pouze v limitované edici 100 kusů.

Hublot a UEFA uvádějí na trh limitovanou edici hodinek

Partnerství s UEFA, které bylo původně navázáno v roce 2015 pro dvě prestižní soutěže, Ligu mistrů UEFA a Evropskou ligu UEFA, bylo v roce 2019 rozšířeno na všechny mezinárodní turnaje a klubové šampionáty v mužském i ženském fotbale. Hodinky Hublot Classic Fusion Chronograph UEFA Europa League Ceramic tuto spolupráci náležitě oslavují.

Hublot: Sportovní vzhled s pohárem UEFA

Hodinky Hublot Classic Fusion Chronograph UEFA Europa League Ceramic jsou nyní druhým modelem v barvách mistrovství Evropy. Jak název napovídá, hodinky jsou vyrobeny z černé saténové a leštěné keramiky. Lehkého, odolného a netečného materiálu, který je naprosto odolný proti poškrábání, pokud si ovšem nesáhnete na diamanty. Když vteřinová ručička dosáhne pozice 3 hodin, stříbrná a oranžová ručička zachytí barvy zobrazené trofeje UEFA, které jasně vyniknou na černém pozadí 42mm ciferníku a pouzdra. Hodinky pohání samonatahovací chronografický strojek HUB1153 a jsou připevněny na odolném, podšitém pryžovém řemínku. Sklo je vyrobeno ze safíru s antireflexní úpravou, zatímco rámeček je vyroben z karbonu. Jednoduchý vzhled, který je však velmi elegantní.

Pokud chcete mít ve své sbírce hodinky Hublot Classic Fusion Chronograph UEFA Europa League Ceramic, můžete si je zakoupit přímo na webových stránkách společnosti za přibližně 14 000 eur.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best