Home  /  Style  /  Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date na obzoru

Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date na obzoru

Poté, co značka Supreme představila svou kolekci na podzim/zimu 2022 a sdílela fotky z kampaně s André 3000, se nyní objevují zvěsti, že se newyorská značka chystá na spolupráci s Rolexem. Jak informoval Supreme insider Supreme DROPS, vytvořený render ukazuje na vydání Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date pro sezónu FW22.
28.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Supreme Drops

Pokud by to byla pravda, jednalo by se jednoznačně o největší kolaboraci, kterou Supreme plánuje v rámci své série významných spoluprací pro tuto sezónu. V náčrtu je vidět, že hodinky by mohly mít konstrukci z nerezové oceli a jasně červený ciferník s bílým nápisem „Supr“, který je inspirován ikonickým motivem loga. Mnoho informací se neobjevilo, ale zprávy poznamenávají, že oficiální spolupráce by mohla obsahovat nový design hodinek spolu s dalšími souvisejícími předměty.

Potenciální spolupráce by následovala po hodinkách Supreme Friends & Family Rolex Submariner vydaných v kolekci spring/summer 2013. Tyto hodinky jsou ve streetwearovém a hodinářském světě velikou raritou a jsou oceňované až na 100 tisíc dolarů. Hodinky Supreme x Rolex Submariner o průměru 40 mm mají klasický vzhled s černým rámečkem a ciferníkem, doplněný logem Supreme Box na zadní straně pouzdra. Nad detailem hodinek Submariner na ciferníku je rovněž tučně červeně vyvedena věta Supreme "FUCK EM".

Objednejte si předplatné Esquire

Předplatné

Doporučujeme

#man at his best