Home  /  Style  /  Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date na obzoru

Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date na obzoru

Poté, co značka Supreme představila svou kolekci na podzim/zimu 2022 a sdílela fotky z kampaně s André 3000, se nyní objevují zvěsti, že se newyorská značka chystá na spolupráci s Rolexem. Jak informoval Supreme insider Supreme DROPS, vytvořený render ukazuje na vydání Supreme x Rolex Oyster Perpetual Date pro sezónu FW22.
28.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Supreme Drops

Pokud by to byla pravda, jednalo by se jednoznačně o největší kolaboraci, kterou Supreme plánuje v rámci své série významných spoluprací pro tuto sezónu. V náčrtu je vidět, že hodinky by mohly mít konstrukci z nerezové oceli a jasně červený ciferník s bílým nápisem „Supr“, který je inspirován ikonickým motivem loga. Mnoho informací se neobjevilo, ale zprávy poznamenávají, že oficiální spolupráce by mohla obsahovat nový design hodinek spolu s dalšími souvisejícími předměty.

Potenciální spolupráce by následovala po hodinkách Supreme Friends & Family Rolex Submariner vydaných v kolekci spring/summer 2013. Tyto hodinky jsou ve streetwearovém a hodinářském světě velikou raritou a jsou oceňované až na 100 tisíc dolarů. Hodinky Supreme x Rolex Submariner o průměru 40 mm mají klasický vzhled s černým rámečkem a ciferníkem, doplněný logem Supreme Box na zadní straně pouzdra. Nad detailem hodinek Submariner na ciferníku je rovněž tučně červeně vyvedena věta Supreme "FUCK EM".

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best