Home  /  Style  /  The Esquire Sneaker Ticker: ty nejúžasnější trendy boty a novinky týdne

The Esquire Sneaker Ticker: ty nejúžasnější trendy boty a novinky týdne

Nový týden, nové tenisky! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice.
21.10.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images

Tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale již dávno se staly výnosnou investicí. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste neztratili přehled o přehršli trendů v obuvi, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky tohoto týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 42. týdnu

Ať už jde o Asics, Nike nebo Saucony: všechny značky tenisek každý týden opět přinášejí aktuální trendy v obuvi, které se vyprodají během několika minut. Aby vám žádné z těchto vydání v budoucnu neuniklo, pokračujte ve skrolování.

1. Asics Wind and Sea Gel Nimbus 9 Cream

Běžecké tenisky Asics vyvolaly v posledních letech velký rozruch a dokonce sehrály významnou roli v trendu výkonnostních tenisek. Nyní se Asics spojil s japonskou značkou sportovního a streetového oblečení Wind and Sea a dal modelu Gel Nimbus 9 novou barevnou variantu „Cream“. Díky ledově modrým akcentům bychom dokonce řekli, že se jedná o jedno z nejlepších barevných provedení tohoto modelu všech dob. Nové tenisky Asics jsou samozřejmě také velmi pohodlné. Datum vydání: 22. října.

2. Saucony Shadow 5000 Made in Italy

Ne všechny tenisky mohou tvrdit, že jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Ale v případě nových bot Shadow 5000 Made in Italy od Saucony je to přesně tak. Americká značka našla při výrobě těchto tenisek jen ty nejlepší materiály a nejluxusnější semiš. Vydrží celou věčnost, jsou více než pohodlné a dodávají se ve čtyřech různých barevných provedeních - od jednobarevných až po barevné. Datum vydání: k dispozici už nyní.

3. Nike Dunk Low „Green Fleece“

A každý týden nás vítá nová verze Dunk. Tento týden přišla společnost Nike se speciální verzí. Nike Dunk Low "Green Fleece" nejsou vyrobeny z kůže jako obvykle, ale z měkké fleecové tkaniny. Důrazně vám nedoporučujeme nosit tyto tenisky za deště nebo špatného počasí. Pro soukromou sbírku jsou však Dunk in Lime-Green téměř nepostradatelné. Teniska, na kterou se názory různí, ale další vydání modelu Dunk na sebe nenechá dlouho čekat. Datum vydání: 22. října.

4. Air Jordan 2 Retro Low x Shelflife

Značka Jordan Brand staví mosty napříč kontinenty se zbrusu novými modely Air Jordan 2 Retro Low x Shelflife. Jedná se o první spolupráci mezi Nike a africkou společností. Shelflife je jedním z předních obchodů s teniskami a streetwearovým oblečením v Jižní Africe. Béžový design připomíná prázdné plátno a elektrizující atmosféru dodávají neonově oranžové akcenty. Vzhledem k tomu, že Shelflife má hluboké kořeny v graffiti scéně, dává design tenisek ještě větší smysl. Datum vydání: dnes.

5. New Balance MADE in USA 990v2

Běžecké boty New Balance 990 byly původně vynalezeny, protože firma chtěla vytvořit nejlepší běžeckou botu na světě. V roce 1982, kdy byly poprvé vydány, zaznamenaly obrovský úspěch, který přetrval až do dnešních dnů. Postupem času byly vydávány nové verze. 990V2 je jedním z nich. Edice Made in the USA se vyznačuje nejen zcela americkým barevným provedením, ale až 70 % materiálů, z nichž jsou tenisky vyrobeny, pochází z USA. Datum vydání: již v prodeji.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best