Home  /  Style  /  The Esquire Sneaker Ticker: ty nejúžasnější trendy tenisky a novinky tohoto týdne

The Esquire Sneaker Ticker: ty nejúžasnější trendy tenisky a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází model Puma MMQ Slipstream Lo "Aubergine"! Na všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
25.10.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: PR / Getty Images

Tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale již dávno se staly výnosnou investicí. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste neztratili přehled o přehršli trendů v obuvi, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky tohoto týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 43. týdnu

Ať už jde o adidas, Pumu nebo Nike: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte v skrolování.

1. Puma Slipstream Lo „Aubergine“ - MMQ

Slipstream Lo od Pumy je vlastně basketbalová teniska z 80. let. Nicméně si myslíme, že bota má jednoznačně skateový vzhled. Co je však opravdu důležité, je kvalitní zpracování nového modelu Slipstream. Svršek je vyroben z nejlepšího semiše v barvě lilku. Jedná se o jednu z nejlepších podzimních barev roku 2022. Mimochodem, dodatek MMQ znamená: Macht's Mit Qualität, vyrábí kvalitně. Puma se zde opět hlásí k mateřskému jazyku německé značky. Datum vydání: 28. října.

2. Nike Dunk Low „Bone Beige“

Naším dunk tipem týdne je rozhodně Nike Dunk Low v barevném provedení Bone Beige“. Málokterá barevná kombinace je tak univerzální a hodí se k podzimu tak dokonale jako tato směs šedobéžové a světle šedé. Tento dunk se hodí ke každému oblečení, ať už v kombinaci s chinos kalhotami nebo klasickými džínami. Měli byste si však nastavit budík, mít dobré připojení k internetu, účet u společnosti Nike a již uloženou možnost platby. Musí to jít velmi rychle - zejména u tohoto modelu. Datum vydání: 27. října.

3. On Cloudnova Form „Titanite“

Švýcarská značka sportovní obuvi On se z outsidera mezi běžeckými botami stala naprosto vyhlášenou značkou. S modelem Cloudnova Form „Titanite“ přicházejí na trh tenisky, které jsou vhodné nejen pro každodenní použití, ale zároveň splňují všechny požadavky na funkční sportovní obuv. Nová barevná varianta „Titanite“ je věnována stejnojmennému minerálu, který se při troše štěstí dá najít ve švýcarských Alpách. Barevné, ale tlumené prvky na těchto teniskách botu ozvláštňují, aniž by ji činily nenositelnou. Datum vydání: 25. října, tedy dnes.

4. adidas Adi2000 „Blanch Cargo“

Nyní to bude ještě o něco výjimečnější a výstřednější: nové Adi2000 v barvě Blanch Cargo“ jsou nejen mid-cut tenisky od adidasu, ale navíc přicházejí v hadím vzoru. Přes veškerou excentričnost se však přihlíží i k životnímu prostředí. Adi2000 využívá recyklované materiály, které byly vyrobeny z textilního odpadu, ze zbytků a z odpadu z domácnosti. Díky tomu je retro teniska se vzhledem plazí kůže teniskou s dobrou ekologickou bilancí. Pokud je na vás tato hadí kůže příliš, jsou k dispozici i další barevné varianty v černé a bílé barvě. Datum vydání: 26.10.

5. adidas Originals Hyperturf Adventure „Multicolor“

A konečně, tento týden to s adidasem opět začíná být opravdu sportovní. adidas Originals Hyperturf Adventure je zcela nový model. Barevná kombinace tenisky a běžecké obuvi. S touto botou zvládnete víkendový nákupní maraton i výšlap na další vrchol. Dokonale odpružená a tlak tlumící podrážka zajišťuje bezpečný krok a kombinace materiálů nylonu, semiše a nubukové kůže dodává teniskám vzrušující vzhled. Datum vydání: 27. října.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best