Home  /  Style  /  The Oppenheimer glow: Na tento bronzer nedá dopustit Cillian Murphy

The Oppenheimer glow: Na tento bronzer nedá dopustit Cillian Murphy

Tajemství zářivé pleti na červeném koberci odhaleno.
07.08.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Mediální šílenství kolem Oppenheimera, nejnovějšího tříhodinového eposu režiséra Christophera Nolana, přineslo mnoho skvostů: nekonečné pitvání rozhovorů, spoustu skvělých outfitů na červeném koberci během premiéry a smršť internetových memes.

Z mého pohledu beauty editora však byla nejlákavějším bonusem press turné k filmu Oppenheimer možnost pohlédnout na výrazné lícní kosti hlavního představitele Cilliana Murphyho.

Během nedávné londýnské premiéry, kdy Murphy pózoval v uvolněném černém cardiganu a tričku Sunspel, zářily jeho bezchybně definované kontury ještě více než obvykle. Napadla mě jediná otázka: Co používá za bronzer? 

Naštěstí Gareth Bromell, kadeřník a make-up artista celebrit, který Murphyho během Oppenheimerova tiskového turné česal a líčil, na svém Instagramu ochotně prozradil tajemství bronzové pleti svého klienta:  Tom Ford Soleil Glow Bronzer v matném odstínu Terra, nanášený jemnými tahy štětcem na pudr značky Chanel.

„Pudr neobsahuje žádné třpytky, lesk nebo něco podobného, což je podle mě pro mužské klienty velmi důležité,“ prozradil v nedávném rozhovoru Gareth Bromell. „Chcete, aby vypadali opáleně, ale nechcete, aby vypadali, že jsou nalíčení.“ Podle make-up artisty je bronzer vhodný pro všechny pány, kteří chtějí vypadat odpočatě. Vzhledem k tomu, že je Cillian Murphy rodák z irského Corku a jeho pleť by normálně připomínala ředitele vápenky, rozhodně do této kategorie spadá. 

Chcete-li dosáhnout stejného efektu, naneste bronzer na místa, kam přirozeně dopadají sluneční paprsky: lícní kosti, hřbet nosu, čelo, uši a krk. Gareth radí s bronzerem maximálně šetřit a začít s menším množstvím. Vždycky totiž můžete přidat. 

V galerii níže najdete výběr těch nejlepších bronzerů podle kosmetické redakce magazínu Esquire Czech.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best