Home  /  Style  /  To je gól! Off-White hrdým sponzorem týmu AC Milán

To je gól! Off-White hrdým sponzorem týmu AC Milán

Iniciativa vychází z myšlenky Virgila Abloha "I Support", kdy se hráči i diváci zavazují k podpoře celé řady ideálů v rámci konceptu "WEAR YOUR HEART ON YOUR SLEEVE".
06.10.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Off-White

Po týdnech fám a spekulací konečně přišlo oficiální oznámení, na které všichni čekali. Off-White, značka založená Virgilem Ablohem, se stane oficiálním kurátorem stylu a kultury AC Milán.

Spolupráce se však neomezí pouze na navrhování formálního oblečení klubu Rossoneri, ale propojí jeden z týmů s nejhlubší a nejúspěšnější tradicí v Evropě se značkou, která vždy porušovala a měnila zažitá pravidla. Iniciativa vychází z myšlenky Virgila Abloha "I Support", kdy se hráči i diváci zavazují k podpoře řady ideálů v rámci konceptu "WEAR YOUR HEART ON YOUR SLEEVE".

Značka Off-White měla ke sportu, a k fotbalu obzvlášť, vždy velmi blízko, protože Virgil Abloh v mládí hrál s Boylan Titans, amatérským týmem z Chicaga, a v průběhu let realizoval projekty jako "Soccer Jersey Culture" a "Football, Mon Amour". Bylo tedy velkou výzvou vytvořit oděvy pro jeden z nejstarších a nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě a zároveň zachovat poznávací znamení jedné z nejinovativnějších značek této generace. Jak moc se jim to povedlo posuďte sami.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best