Home  /  Style  /  Vila z dokumentu Meghan a Harryho pro Netflix je na prodej

Vila z dokumentu Meghan a Harryho pro Netflix je na prodej

V dokumentárním filmu společnosti Netflix "Harry & Meghan" poskytuje pár rozsáhlé rozhovory před snovou kulisou. Luxusní dům, kde se natáčelo, je nyní na prodej.
11.02.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Jim Bartsh/Santa Barbara Brokers

Nemovitost v kalifornském městečku Montecito, kde se natáčela velká část úspěšného dokumentu Netflixu o princi Harrym a vévodkyni Meghan, je na prodej: realitní společnost Santa Barbara Brokers za ni chce 33,5 milionu dolarů, tedy v přepočtu něco přes 800 milionů korun.

Dům postavený v roce 2006 má co nabídnout: šest ložnic, více než 1200 m2 a výhled na moře i hory. K dispozici jsou různé terasy a balkony, působivý lustr a oblouková okna, která upoutají pozornost pozorných diváků. Právě zde byla natočena většina rozhovorů s vévodkyní Meghan.

Zeleninová zahrada a kurník pro slepice

Vila se nachází na pozemku o rozloze 8 000 metrů čtverečních s rozmanitými rostlinami: je zde mnoho různých druhů květin, vzrostlé palmy, zeleninové záhony a citronovníky a pomerančovníky. K dispozici je také malý kurník, prostorný bazén, vířivka, různá posezení a bar.

Uvnitř domu se kromě běžných ložnic a četných koupelen typických pro Ameriku nachází fitness, domácí kino a herna. Působivý je také dům pro hosty.

Bydlí Harry a Meghan v tomto domě?

Ve zkratce: Ne. Pár se v roce 2020 přestěhoval do Montecita, kde nejprve několik měsíců bydlel v domě herce Tylera Perryho, než si koupil vlastní nemovitost za 14,7 milionu dolarů. V tomto domě se však seriál Netflixu nenatáčel.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best